Svadobný salón White Rose

O nás

Svadobné šaty by mali byť to najkrajšie oblečenie v živote ženy. Dievčatká už od malička snívajú o tom v akých krásnych šatách sa budú vydávať a vedia že tie ich musia byť skrátka dokonalé. Predstavy sa časom menia ale základ zostáva . KRÁSNE, LUXUSNÉ ale hlavne oni sa v nich musia cítiť POHODLNE a VÝNIMOČNE tak ako je celý ich veľký deň D.

 

saty-ruzaV našom salóne WHITE ROSE sme pre Vás pripravili kolekcie šiat od popredných svetových značiek ako RONALDO JOYCE, VICTORIA JANE, EDDY.K, SAN PATRICK, ONE WHITE, MAGGIO RAMATTI, LANESTA a tak isto od momentálne najpopulárnejšej návrhárky svadobných šiat žijúcej na Slovensku NATASCHI AZARYI.

V salóne WHITE ROSE Vás očakáva  náš personál, ktorý Vás milo privíta a bude sa snažiť vyhovieť Vašim požiadavkám. Poradia Vám s doplnkami, ktoré spolu s krásnymi šatami utvárajú kompletný celok Vašej osobnosti.

V salóne WHITE ROSE nájdete tiež aj veľký výber spoločenských šiat na rôzne príležitosti/svadba, stužková…/ od rôznych značiek ako je PAPARAZZI, MORI LEE alebo vlastných kolekcií WR. Šatičky sú z rôznych materiálov, strihov, klasické ale aj extravagantné .V našich šatách budete výnimočná , krásna a neprehliadnuteľná.

Samozrejme nezabudli sme ani na naše najmenšie zákazníčky. Máme veľkú kolekciu detských šiat na 1. sv, prijímanie pre naše malé princezničky (šaty sa dajú aj individuálne ušiť).

V prípade že máte o niektoré šaty záujem a nie sú už dostupné objednáme ich na Vašu veľkosť podľa katalógu a vy zaplatíte iba požičovné od 400 do 700 € a šaty zostanú vo vlastníctve salónu.

WHITE ROSE
Radlinského 4, 917 01 Trnava
Tel.: 0905/803 311, 0911/266 960